Pracownik Magazynu w Stobnie/ Przecławiu/ Szczecinie

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 200 mln € przychodem i ponad 1.600 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy medimops.de oraz ubup.com.

Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.

TWOJE ZADANIA

  • przyjęcie towaru
  • kontrola jakości produktów (w zależności od lokalizacji)
  • wprowadzanie danych do systemu

TWÓJ PROFIL

  • gotowość do pracy na dwie zmiany
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w branży logistycznej mile widziane

OFERUJEMY

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • premię frekwencyjną i jubileuszową
  • dodatek stażowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny dojazd do, jak i po pracy do Szczecina dot. oddziałów w Stobnie i Przecławiu oraz dojazd po pracy do Szczecina dot. oddziału przy ul. Ziemowita 10b
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną premię za polecenie pracownika
  • dodatkową opiekę medyczną "Medicover"
  • darmowe owoce każdego dnia
  • dobrze wyposażone kuchnie, które są do Twojej dyspozycji
  • przyjazną atmosferę

To coś właśnie dla Ciebie? Aplikuj już teraz

Więcej informacji znajdziesz na stronie momox.biz/pl/kariera.

Czekamy na Twoje zgłoszenie