Brygadzista w Stobnie

momox ist ein attraktives und schnell wachsendes Unternehmen mit über 1.300 Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern an vier Standorten. Wir sind der führende Online-Ankaufservice für Bücher, CDs, Filme, Games und Fashion. Über momox.de kaufen wir Artikel an, der Verkauf erfolgt über Online-Marktplätze sowie in den eigenen Shops medimops.de und ubup.com. Über die erfolgreiche Positionierung unserer Marken, die Internationalisierung sowie den Eintritt in neue Segmente wie Second-Hand-Fashion treiben wir unser Wachstum weiter voran und sind ständig auf der Suche nach begeisterungsfähigen Menschen, die Spaß daran haben, bei der momox Erfolgsstory mitzuwirken.

TWOJE ZADANIA

  • zarządzanie grupą pracowników (kontrolerzy jakości, pracownicy logistyki) - 30-50 osób
  • kontrolowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie założonych KPI"s
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz obowiązujących przepisów
  • planowanie i koordynowanie procesów logistycznych
  • odpowiedzialność za realizowanie celów jakościowych i ilościowych
  • przygotowywanie raportów
  • zapewnienie właściwej organizacji pracy dla swojego zespołu

TWÓJ PROFIL

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w magazynie lub firmie produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość podjęcia pracy w systemie II-zmianowym

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju
  • darmowe owoce każdego dnia