Area Manager ds. logistyki w Stobnie / Przecławiu / Szczecinie

momox ist ein attraktives und schnell wachsendes Unternehmen mit über 1.300 Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern an vier Standorten. Wir sind der führende Online-Ankaufservice für Bücher, CDs, Filme, Games und Fashion. Über momox.de kaufen wir Artikel an, der Verkauf erfolgt über Online-Marktplätze sowie in den eigenen Shops medimops.de und ubup.com. Über die erfolgreiche Positionierung unserer Marken, die Internationalisierung sowie den Eintritt in neue Segmente wie Second-Hand-Fashion treiben wir unser Wachstum weiter voran und sind ständig auf der Suche nach begeisterungsfähigen Menschen, die Spaß daran haben, bei der momox Erfolgsstory mitzuwirken.

TWOJE ZADANIA

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych
  • Merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
  • Kontrola postępów pracy team leaderów
  • Monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi we współpracy z Area Managerami z innych oddziałów firmy
  • Planowanie zasobów ludzkich wg potrzeb procesów logistycznych
  • Opracowywanie i monitorowanie osiągania wyznaczonych celów w kontekście logistyki
  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
  • Prowadzenie rozmów z pracownikami
  • Raportowanie do kierownika oddziału

TWÓJ PROFIL

  • Ukończone studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, aplikacje google)
  • Doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowanej na rynku europejskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Darmowe napoje oraz owoce na miejscu pracy