Area Manager ds. logistyki w Stobnie / Przecławiu

momox ist ein attraktives und schnell wachsendes Unternehmen mit über 1.300 Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern an vier Standorten. Wir sind der führende Online-Ankaufservice für Bücher, CDs, Filme, Games und Fashion. Über momox.de kaufen wir Artikel an, der Verkauf erfolgt über Online-Marktplätze sowie in den eigenen Shops medimops.de und ubup.com. Über die erfolgreiche Positionierung unserer Marken, die Internationalisierung sowie den Eintritt in neue Segmente wie Second-Hand-Fashion treiben wir unser Wachstum weiter voran und sind ständig auf der Suche nach begeisterungsfähigen Menschen, die Spaß daran haben, bei der momox Erfolgsstory mitzuwirken.

TWOJE ZADANIA

  • kontrola i koordynacja procesów logistycznych
  • merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
  • kontrola postępów pracy team leaderów
  • monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi
  • współpraca z kierownictwem oraz z pozostałymi odziałami firmy
  • średnioterminowe planowanie procesów i zasobów ludzkich
  • monitorowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
  • przeprowadzanie ocen pracowniczych
  • raportowanie najważniejszych KPI

TWÓJ PROFIL

  • ukończone studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – w szczególności MS Excel, aplikacje google)
  • doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • darmowe owoce każdego dnia