Specjalista IT Help-Desk

momox ist der sechstgrößte Arbeitgeber der deutschen Digitalwirtschaft (Drittgrößter in Berlin). Mit über 200 Mio. € Umsatz und mehr als 1.600 Mitarbeiterinnen sowie Mitarbeitern wachsen wir stetig weiter. Wir sind der führende Online-Ankaufservice für Bücher, CDs, Filme, Games und Fashion. Über momox.de kaufen wir Artikel an, der Verkauf erfolgt über Online-Marktplätze sowie in den eige­nen Shops medimops.de und ubup.com. Wir sind ständig auf der Suche nach begeisterungsfähigen Menschen, die Spaß daran haben, bei der momox Erfolgsstory mitzuwirken.

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 150 mln € przychodem i ponad 1.600 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej www.momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy www.medimops.de oraz www.ubup.com.

Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.

TWOJE ZADANIA

  • Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem i poszukiwanie skutecznych rozwiązań
  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów
  • Przygotowywanie infrastruktury sieciowej
  • Wspieranie procesu zamówień sprzętów oraz niezbędnych materiałów
  • Koordynacja działań naprawczych
  • Wparcie techniczne w obszarze IT dla pracowników

TWÓJ PROFIL

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie kierunkowe jako informatyk, bądź pokrewne
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu fotografii produktowej
  • Znajomość architektury PC, systemów operacyjnych MS Windows 7-10, Linix (Ubuntu/CentOS), MacOS oraz programów biurowych
  • Znajomość zagadnień związanych z LAN, WAN, DNS, DHCP, FTP, NFS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Darmowe owoce każdego dnia
  • Przyjazną atmosferę

Das ist genau das Richtige für Dich? Dann bewirb Dich!

Mehr Informationen über uns erhältst Du unter momox.biz/karriere/.